Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: CahitBey Bilişim
38.250,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 38260 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I7 1255U 24GB 512GB SSD Geforce MX550 2gb 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX24Satıcı: SANALDESTEK
38.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 39009 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 24GB 2TB SSD MX550-2GB Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX24+ Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
40.701,00 TL + Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
3 40711 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core İ7 1255U 24Gb 2Tb Ssd Mx550-2Gb Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 21Dj00g9tx24+ Zetta Canta 41.351,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 41351.01 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 24GB 2TB SSD MX550-2GB Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX24+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
43.299,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 43299.49 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 24GB 2TB SSD MX550-2GB Windows 11 Pro 15.6" FHD 21DJ00G9TX24+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
43.299,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 43309.49