Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: SANALDESTEK
36.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 36709 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I7 1255U 24GB 2tb SSD Geforce MX550 2gb 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX26Satıcı: SANALDESTEK
37.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 38009 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core İ7 1255U 40Gb 1Tb Ssd Mx550-2Gb Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 21Dj00g9tx26+ Zetta Canta 41.845,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
3 41845.50 LENOVO Thinkbook 15 Gen4 Intel Core I7 1255u 40gb 1tb Ssd Mx550-2gb Wın11pro 15.6" Fhd 21dj00g9tx26Satıcı: Weblegelsin
42.699,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
4 42699.49 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 40GB 1TB SSD MX550-2GB Windows 11 Pro 15.6" FHD 21DJ00G9TX26+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
42.699,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 42709.49 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 40GB 1TB SSD MX550-2GB Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX26+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
42.699,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 42699.49