Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
25.796,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 25796.35 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 16 GB 1 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT52Satıcı: Bt Teknoloji
26.015,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 26025.19 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap I5-1235U 16 GB 1 Tbssd MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT52Satıcı: BT Teknoloji
26.161,59 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 26171.59 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 16GB 1tb SSD 15.6" WINDOWS11HOME Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX23+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
27.259,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 27269 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 16gb 1tb SSD 15.6" Windows11Home FHD MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX23+WeblegelsinçantaSatıcı: Weblegelsin
27.839,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 27839.99 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 16GB 1tb SSD Nvdia MX550 WINDOWS11HOME 15,6''fhd IPS Taşınabilirbilgisayar 221DJ00LKTR23+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
27.929,98 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 27939.98 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 16GB 1TB SSD MX550/2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATXSatıcı: Per4mance
28.996,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 28996.00 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 16gb 1tb SSD 15.6" WIN11Home FHD MX550 TB21DJ00GATX23+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
8 29009.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 i5 1235U 16GB 1TB SSD MX550/2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATXSatıcı: PER4MANCE
29.483,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
9 29493.53 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 16GB 1TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATXSatıcı: Per4mance
29.662,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 29662.00