Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
26.210,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 26210.31 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 16 GB 1 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT92Satıcı: Bt Teknoloji
26.432,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 26432.64 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap I5-1235U 16 GB 1 Tbssd MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT92Satıcı: BT Teknoloji
26.581,41 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 26591.41 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 16GB 1tb SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 013Satıcı: notebookstore
27.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 27509 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 16Gb 1Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd W11p 21Dj00lktr 013Satıcı: Notebook Store
27.668,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27668.77 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 16GB 1TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 013Satıcı: NotebookStore
27.668,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 27668.78 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 16GB 1tb SSD 15.6" WINDOWS11PRO Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX39+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
27.729,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 27739 LENOVO ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 16GB 1TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD W11P 21DJ00LKTR 013Satıcı: notebookstore
27.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 27899.00 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP 21DJ00LKTR013 i5-1235U 16 GB 1 TB SSD 2 GB MX550 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
28.321,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
9 28321.64 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 16GB 1TB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD W11P 21DJ00LKTR 013 28.821,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
10 28831 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 16GB 1TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11PRO 21DJ00GATX 21DJ00GATX59Satıcı: Per4mance
29.248,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 29248.00 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 16gb 1tb SSD 15.6" WIN11Pro FHD MX550 TB21DJ00GATX39+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
12 29509.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 i5 1235U 16GB 1TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11PRO 21DJ00GATXSatıcı: PER4MANCE
29.871,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
13 29881.47