Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
24.955,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 24955.61 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 24Gb 1Tb+512Gb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd Freedos 21Dj00lktr 021Satıcı: Notebook Store
25.742,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 25742.61 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 1TB+512GB SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 021Satıcı: notebookstore
26.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 26909 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 1TB+512GB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD Freedos 21DJ00LKTR 021 26.955,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 26965 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 24GB 1TB+512GB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 021Satıcı: NotebookStore
29.139,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 29139.02