Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
28.835,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 28835.57 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 24Gb 1Tb+512Gb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd W11p 21Dj00lktr 030 29.447,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 29447.97 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 1TB+512GB SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 030Satıcı: notebookstore
30.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 30809 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 1TB+512GB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD W11P 21DJ00LKTR 030 30.835,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 30845 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 24GB 1TB+512GB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 030Satıcı: NotebookStore
33.333,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
5 33333.26