Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
25.233,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 25233.52 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24 GB 1 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT53Satıcı: BT TEKNOLOJİ
26.500,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 26500.08 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap I5-1235U 24 GB 1 Tbssd MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT53Satıcı: BT Teknoloji
26.875,28 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 26885.28 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 24GB 1tb SSD 15.6" WINDOWS11HOME Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX27+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
28.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
4 28209 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 1tb SSD Nvdia MX550 WINDOWS11HOME 15,6''fhd IPS Taşınabilirbilgisayar 221DJ00LKTR27+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.419,98 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 28429.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 24gb 1tb SSD 15.6" Windows11Home FHD MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX27+WeblegelsinçantaSatıcı: Weblegelsin
28.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
6 28799.99 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 24GB 1TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATX 21DJ00GATX65Satıcı: Per4mance
29.752,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
7 29752.00 Lenovo ThinkBook 15 G4 i5 1235U 24GB 1TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATXSatıcı: PER4MANCE
29.796,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
8 29806.85 LENOVO Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 1TBSSD 15.6" W11H Fhd MX550TB21DJ00GATX27+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
29.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
9 29999.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 24gb 1tb SSD 15.6" WIN11Home FHD MX550 TB21DJ00GATX27+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
10 30009.98