Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
24.480,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 24480.64 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24 GB 1 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT93Satıcı: Bt Teknoloji
26.976,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 26986.6 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap I5-1235U 24 GB 1 Tbssd MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT93Satıcı: BT Teknoloji
27.295,10 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 27305.1 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP 21DJ00LKTR014 i5-1235U 24 GB 1 TB SSD 2 GB MX550 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
27.492,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 27492.95 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core i5 1235U 24 GB 1 TB SSD 2 GB MX550 Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bigisayar 21DJ00GATX32Satıcı: CahitBey Bilişim
27.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 27510 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24 GB 1 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT93Satıcı: BT TEKNOLOJİ
27.864,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 27864.29 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 24Gb 1Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd W11p 21Dj00lktr 014 28.165,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 28165.77 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 24GB 1tb SSD 15.6" WINDOWS11PRO Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX43+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
28.669,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 28679 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 24GB 1TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 014Satıcı: NotebookStore
29.492,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
9 29492.95 LENOVO ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 1TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD W11P 21DJ00LKTR 014Satıcı: notebookstore
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
10 29899.00 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 24GB 1TB SSD MX550/2GB 15.6" FHD W11PRO 21DJ00GATX 21DJ00GATXWP7Satıcı: Per4mance
30.091,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
11 30091.00 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 24gb 1tb SSD 15.6" WIN11Pro FHD MX550 TB21DJ00GATX43+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 30509.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 i5 1235U 24GB 1TB SSD MX550/2GB 15.6" FHD W11PRO 21DJ00GATXSatıcı: PER4MANCE
30.888,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 30898.06