Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
25.824,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 25824.67 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24 GB 2 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT58Satıcı: Bt Teknoloji
28.345,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
2 28355.74 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap I5-1235U 24 GB 2 Tbssd MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT58Satıcı: BT Teknoloji
28.680,49 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 28690.49 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24 GB 2 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT58Satıcı: BT TEKNOLOJİ
29.278,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 29278.57 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 24GB 2tb SSD 15.6" WINDOWS11HOME Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX28+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
30.079,00 TL + Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
5 30089 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 2tb SSD Nvdia MX550 WINDOWS11HOME 15,6''fhd IPS Taşınabilirbilgisayar 221DJ00LKTR28+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
30.999,98 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 31009.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 i5 1235U 24GB 2TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATXSatıcı: PER4MANCE
31.878,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 31888.35 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 24GB 2TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATX 21DJ00GATX64Satıcı: Per4mance
31.312,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
8 31312.00 LENOVO Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 2TBSSD 15.6" W11H Fhd MX550TB21DJ00GATX28+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
31.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
9 31999.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 24gb 2tb SSD 15.6" Windows11Home FHD MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX28+WeblegelsinçantaSatıcı: Weblegelsin
31.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 31999.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 24gb 2tb SSD 15.6" WIN11Home FHD MX550 TB21DJ00GATX28+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 31999.98