Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
26.231,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
1 26231.94 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24 GB 2 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT98Satıcı: Bt Teknoloji
28.760,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 28770.64 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap I5-1235U 24 GB 2 Tbssd MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT98Satıcı: BT Teknoloji
29.100,31 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 29110.31 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24 GB 2 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT98Satıcı: BT TEKNOLOJİ
29.707,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 29707.14 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP 21DJ00LKTR016 i5-1235U 24 GB 2 TB SSD 2 GB MX550 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
29.730,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 29730.66 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core i5 1235U 24 GB 2 TB SSD 2 GB MX550 Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bigisayar 21DJ00GATX33Satıcı: CahitBey Bilişim
30.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 30510 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 24GB 2tb SSD 15.6" WINDOWS11PRO Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX44+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
30.549,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
7 30559 LENOVO ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 2TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD W11P 21DJ00LKTR 016Satıcı: notebookstore
30.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 30699.00 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 24Gb 2Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd W11p 21Dj00lktr 016 31.096,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
9 31096.05 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 24GB 2TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 016Satıcı: NotebookStore
31.730,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
10 31730.66 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 2TB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD W11P 21DJ00LKTR 016 31.730,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
11 31740 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ İ5-1235U 24Gb 2Tb Ssd 15.6" Windows11pro Fhd Mx550 Dizustu Bilgisayar Tb21dj00gatx44+WeblegelsincantaSatıcı: Weblegelsin
31.849,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
12 31849.98 LENOVO Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 2TBSSD 15.6" W11P Fhd MX550TB21DJ00GATX44+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
32.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 32499.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 24gb 2tb SSD 15.6" WIN11Pro FHD MX550 TB21DJ00GATX44+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
32.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 32509.98