Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
27.940,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 27940.49 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 24Gb 512Gb+512Gb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd W11p 21Dj00lktr 028 28.593,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 28593.17 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 512+512GB SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 028Satıcı: notebookstore
29.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 29909 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 24GB 512GB+512GB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 028Satıcı: NotebookStore
29.940,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
4 29940.49 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 512GB+512GB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD W11P 21DJ00LKTR 028 29.940,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 29950 LENOVO ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 512GB+512GB SSD 2GB MX550 15.6" FHD W11P 21DJ00LKTR 028Satıcı: notebookstore
30.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
6 30399.00