Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
25.503,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
1 25503.85 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 512 GB SSD MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT49Satıcı: Bt Teknoloji
27.142,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 27142.55 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap I5-1235U 40GB 512 GB SSD MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT49Satıcı: BT Teknoloji
27.463,02 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 27473.02 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 512 GB SSD MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT49Satıcı: BT TEKNOLOJİ
28.035,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 28035.71 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 1 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT54Satıcı: BT TEKNOLOJİ
28.940,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 28940.99 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 40GB 1tb SSD 15.6" WINDOWS11HOME Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX31+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
29.139,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 29149 Lenovo ThinkBook 15 G4 i5 1235U 40GB 512GB SSD MX550/2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATXSatıcı: PER4MANCE
29.339,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 29349.94 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 40GB 512GB SSD MX550/2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATXSatıcı: Per4mance
29.675,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
8 29675.00 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 40GB 512GB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATX 21DJ00GATX184Satıcı: Per4mance
29.711,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
9 29711.00 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 2 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT59Satıcı: Bt Teknoloji
29.813,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 29823.96 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 1tb SSD Nvdia MX550 WINDOWS11HOME 15,6''fhd IPS Taşınabilirbilgisayar 221DJ00LKTR31+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
30.499,98 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
11 30509.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 40gb 1tb SSD 15.6" WIN11Home FHD MX550 TB21DJ00GATX31+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 31009.98