Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
25.913,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 25913.64 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 1 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT94Satıcı: Bt Teknoloji
28.436,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 28446.38 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core i5 1235U 40 GB 1 TB SSD 2 GB MX550 Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bigisayar 21DJ00GATX35Satıcı: CahitBey Bilişim
28.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 28510 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP 21DJ00LKTR015 i5-1235U 40 GB 1 TB SSD 2 GB MX550 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
28.835,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28835.57 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 1 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT94Satıcı: BT TEKNOLOJİ
29.372,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 29372.20 LENOVO ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 1TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD W11P 21DJ00LKTR 015Satıcı: notebookstore
29.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 29799.00 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 40Gb 1Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd W11p 21Dj00lktr 015 30.218,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
7 30218.86 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 1tb SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 015Satıcı: notebookstore
30.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 30809 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 40GB 1TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 015Satıcı: NotebookStore
30.835,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 30835.57 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 1TB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD W11P 21DJ00LKTR 015 30.835,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
10 30845 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 40gb 1tb SSD 15.6" WIN11Pro FHD MX550 TB21DJ00GATX47+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 31509.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 i5 1235U 40GB 1TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11PRO 21DJ00GATXSatıcı: PER4MANCE
33.177,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 33187.36 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 40GB 1TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11PRO 21DJ00GATXSatıcı: Per4mance
33.187,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 33187.00