Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
24.521,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 24521.37 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 256 GB SSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT84Satıcı: BT TEKNOLOJİ
26.790,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 26790.86 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 256 GB SSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT84Satıcı: Bt Teknoloji
27.018,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 27028.09 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 40gb 256gb SSD 15.6" Windows11Pro FHD MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX45+WeblegelsinçantaSatıcı: Weblegelsin
27.259,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 27259.99 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 40GB 256GB SSD 15.6" WINDOWS11PRO Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX45+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
27.259,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27269 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap I5-1235U 40GB 256 GB SSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT84Satıcı: BT Teknoloji
27.337,08 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 27347.08 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 256GB SSD Nvdia MX550 WINDOWS11PRO 15,6''fhd IPS Taşınabilirbilgisayar 221DJ00LKTR45+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.499,98 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 28509.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 40gb 256gb SSD 15.6" WIN11Pro FHD MX550 TB21DJ00GATX45+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
8 28999.98