Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
29.283,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 29283.11 LENOVO ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 512GB+512GB SSD 2GB MX550 15.6" FHD W11P 21DJ00LKTR 029Satıcı: notebookstore
30.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
2 30199.00 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 40Gb 512Gb+512Gb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd W11p 21Dj00lktr 029 30.657,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 30657.45 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 512+512GB SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 029Satıcı: notebookstore
31.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 31209 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 40GB 512GB+512GB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 029Satıcı: NotebookStore
31.283,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 31283.11 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 512GB+512GB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD W11P 21DJ00LKTR 029 31.283,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 31293