Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
22.388,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 22388.52 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 8gb 512GB SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 001Satıcı: notebookstore
23.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 23409 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 8GB 512GB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD Freedos 21DJ00LKTR 001 23.443,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 23453 LENOVO ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 8GB 512GB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Freedos 21DJ00LKTR 001Satıcı: notebookstore
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 23999.00 Lenovo Thinkbook 15 21DJ00GATX01 i5-1235U 16 GB 1 TB SSD MX550 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
24.536,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 24536.54 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 8gb 512GB SSD Nvdia MX550 Freedos 15,6''fhd IPS Taşınabilirbilgisayar 221DJ00LKTR02+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
24.999,98 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 25009.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 001Satıcı: NotebookStore
25.342,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 25342.40 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00GATX01 i5-1235U 16GB 1TBSSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
25.722,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 25732 Lenovo Thinkbook 15 21Dj00gatx01 İ5-1235U 16Gb 1Tbssd Mx550 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
26.261,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 26261.49 LENOVO ThinkBook 15 21DJ00GATX01 i5-1235U 16GB 1TBSSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisa T25404ASatıcı: Teknoraks
26.830,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
10 26830.00 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00GATX01 i5-1235U 16GB 1TBSSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
27.330,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
11 27330.00