Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
23.307,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 23307.53 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP 21DJ00LKTR003 i5-1235U 24 GB 512 GB SSD 2 GB MX550 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
23.760,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 23760.52 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 24GB 512GB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 003Satıcı: NotebookStore
23.770,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 23770.10 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 24Gb 512Gb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd Freedos 21Dj00lktr 003Satıcı: Notebook Store
24.265,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 24265.31 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24 GB 512 GB SSD MX550 15.6" Freedos 21DJ00GATX BT8Satıcı: BT TEKNOLOJİ
24.554,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 24554.46 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 512GB SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 003Satıcı: notebookstore
24.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 24709 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 512GB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD Freedos 21DJ00LKTR 003 24.760,00 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
7 24770 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap I5-1235U 24 GB 512 GB SSD MX550 15.6" Freedos 21DJ00GATX Bt8Satıcı: BT Teknoloji
24.902,14 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 24912.14 Lenovo Thinkbook 15 21DJ00GATX03 i5-1235U 24 GB 512 GB SSD MX550 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
24.993,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
9 24993.24 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00GATX03 i5-1235U 24GB 512SSD MX550 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
25.195,00 TL + Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
10 25205 Lenovo Thinkbook 15 21Dj00gatx03 İ5-1235U 24Gb 512Ssd Mx550 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
25.708,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
11 25708.30 Lenovo ThinkBook 15 G4 i5 1235U 24GB 512GB SSD MX550 2GB 15.6" FHD FDOS 21DJ00GATXSatıcı: PER4MANCE
26.211,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
12 26221.69 LENOVO ThinkBook 15 21DJ00GATX03 i5-1235U 24GB 512SSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisa T25404CSatıcı: Teknoraks
26.281,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
13 26281.00 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 24GB 512GB SSD MX550 2GB 15.6" FHD FDOS 21DJ00GATXSatıcı: Per4mance
26.437,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
14 26437.00 Lenovo ThinkBook 15 21Dj00Gatx03 Intel Core i5 1235U 15.6" 24 GB RAM 512 SSD Mx550 FHD FreeDOS LaptopSatıcı: Teknoraks
26.759,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 26759.00 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 24GB 512GB SSD 15.6" Dos FHD MX550 TB21DJ00GATX10+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 27509.98