Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
28.883,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 28893 Lenovo Thinkbook 15 21DJ00GATX08 i5-1235U 40 GB 1 TB + 512 GB SSD MX550 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
29.298,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 29298.24 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00GATX08 i5-1235U 40GB 512SSD+1TBSSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
29.460,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
3 29460.48 Lenovo Thinkbook 15 21Dj00gatx08 İ5-1235U 40Gb 512Ssd+1Tbssd Mx550 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
29.493,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
4 29493.14 LENOVO ThinkBook 15 21DJ00GATX08 i5-1235U 40GB 512SSD+1TBSSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir T25404HSatıcı: Teknoraks
30.128,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 30128.00 Lenovo ThinkBook 15 21Dj00Gatx08 Intel Core i5 1235U 15.6" 40 GB RAM 1 TB SSD Mx550 FHD FreeDOS LaptopSatıcı: Teknoraks
30.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 30679.00 Lenovo Thinkbook 15 21DJ00GATX08 I5-1235U 40GB 512SSD+1TBSSD MX550 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: teknoraks
31.154,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 31164