Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
24.750,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 24750.04 Lenovo Thinkbook 15 21Dj00gatx09 İ5-1235U 16Gb 512Ssd Mx550 15.6" Fullhd W11p Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
25.163,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 25163.58 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00GATX09 i5-1235U 16GB 512SSD MX550 15.6\" FullHD W11P Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
25.244,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 25254 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 16 GB 512 GB SSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT87Satıcı: BT TEKNOLOJİ
25.506,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 25506.57 Lenovo Thinkbook 15 21DJ00GATX09 i5-1235U 16 GB 512 GB SSD MX550 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
25.544,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 25544.39 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core i5 1235U 16 GB 512 GB SSD 2 GB MX550 Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bigisayar 21DJ00GATX28Satıcı: SANALDESTEK
25.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 25709 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00GATX09 i5-1235U 16GB 512SSD MX550 15.6" FullHD W11P Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
25.750,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 25750.08 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap I5-1235U 16 GB 512 GB SSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT87Satıcı: BT Teknoloji
25.867,72 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 25877.72 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6" WINDOWS11PRO Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX38+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
25.849,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 25859 LENOVO ThinkBook 15 21DJ00GATX09 i5-1235U 16GB 512SSD MX550 15.6" FullHD W11P Taşınabilir Bilgisayar T25404ISatıcı: Teknoraks
26.332,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
10 26332.00 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 16Gb 512Gb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd W11p 21Dj00lktr 011Satıcı: Notebook Store
26.809,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 26809.50 Lenovo ThinkBook 15 21Dj00Gatx09 Intel Core i5 1235U 15.6" 16 GB RAM 512 SSD Mx550 FHD W11Pro LaptopSatıcı: Teknoraks
26.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 26819.00 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 16GB 512GB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11PRO 21DJ00GATXSatıcı: Per4mance
26.901,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
13 26901.00 Lenovo ThinkBook 15 G4 i5 1235U 16GB 512GB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11PRO 21DJ00GATXSatıcı: PER4MANCE
27.255,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 27265.74 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP 21DJ00LKTR011 i5-1235U 16 GB 512 GB SSD 2 GB MX550 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
27.426,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
15 27426.56 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 16gb 512gb SSD 15.6" WIN11Pro FHD MX550 TB21DJ00GATX38+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 27509.98