Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
25.865,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 25865.39 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 40Gb 2Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd Freedos 21Dj00lktr 008Satıcı: Notebook Store
27.838,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 27838.91 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap I5-1235U 40GB 2 Tbssd MX550 15.6" Freedos 21DJ00GATX BT19Satıcı: BT Teknoloji
28.869,02 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 28879.02 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 2tb SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 008Satıcı: notebookstore
29.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 29109 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 40GB 2TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 008Satıcı: NotebookStore
29.150,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 29150.69 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 2TB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD Freedos 21DJ00LKTR 008 29.150,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 29160 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 2 TBSSD MX550 15.6" Freedos 21DJ00GATX BT19Satıcı: BT TEKNOLOJİ
29.321,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 29321.43 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 40GB 2tb SSD 15.6" Dos Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX16+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
30.549,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 30559 LENOVO Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 2TBSSD 15.6" Dos Fhd MX550TB21DJ00GATX16+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
32.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
9 32499.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 40GB 2TB SSD 15.6" Dos FHD MX550 TB21DJ00GATX16+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
32.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 32509.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 i5 1235U 40GB 2TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD FDOS 21DJ00GATXSatıcı: PER4MANCE
32.931,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 32941.14 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 40GB 2TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD FDOS 21DJ00GATX 21DJ00GATX71Satıcı: Per4mance
33.109,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
12 33109.00