Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
27.265,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 27265.92 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 2 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Home 21DJ00GATX BT59Satıcı: BT TEKNOLOJİ
30.795,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 30795.19 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 40GB 2tb SSD 15.6" WINDOWS11HOME Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX32+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
31.019,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
3 31029 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 2tb SSD Nvdia MX550 WINDOWS11HOME 15,6''fhd IPS Taşınabilirbilgisayar 221DJ00LKTR32+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
32.499,98 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 32509.98 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 40GB 2tb SSD 15.6" WINDOWS11HOME Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX32+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
32.999,98 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 33009.98 LENOVO Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 2TBSSD 15.6" W11H Fhd MX550TB21DJ00GATX32+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
32.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 32999.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 40gb 2tb SSD 15.6" Windows11Home FHD MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX32+WeblegelsinçantaSatıcı: Weblegelsin
32.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 32999.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 40gb 2tb SSD 15.6" WIN11Home FHD MX550 TB21DJ00GATX32+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
32.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 33009.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 i5 1235U 40GB 2TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATXSatıcı: PER4MANCE
34.086,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 34096.77 LENOVO ThinkBook 15 G4 i5 1235U 40GB 2TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATX 21DJ00GATX61Satıcı: Per4mance
34.271,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 34271.00