Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
27.494,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 27494.50 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap I5-1235U 40GB 2 Tbssd MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT99Satıcı: BT Teknoloji
30.401,74 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 30411.74 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 2 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Pro 21DJ00GATX BT99Satıcı: BT TEKNOLOJİ
31.035,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 31035.71 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP 21DJ00LKTR017 i5-1235U 40 GB 2 TB SSD 2 GB MX550 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
31.073,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 31073.28 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core i5 1235U 40 GB 2 TB SSD 2 GB MX550 Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bigisayar 21DJ00GATX36Satıcı: CahitBey Bilişim
31.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 31510 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel® Core™ I5-1235U 40GB 2tb SSD 15.6" WINDOWS11PRO Fhd MX550 Dizüstü Bilgisayar TB21DJ00GATX48+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
31.489,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 31499 LENOVO ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 2TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD W11P 21DJ00LKTR 017Satıcı: notebookstore
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
7 31999.00 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 40Gb 2Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd W11p 21Dj00lktr 017 32.411,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 32411.81 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 40GB 2TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 017Satıcı: NotebookStore
33.073,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 33073.28 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 2TB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD W11P 21DJ00LKTR 017 33.073,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 33083 LENOVO Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 2TBSSD 15.6" W11P Fhd MX550TB21DJ00GATX48+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
33.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
11 33499.98 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel® Core™ i5-1235U 40gb 2tb SSD 15.6" WIN11Pro FHD MX550 TB21DJ00GATX48+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
33.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 33509.98