Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
28.028,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 28028.72 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 24Gb 2Tb+1Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd Freedos 21Dj00lktr 023 30.028,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 30028.72 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 2tb+1tb SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 023Satıcı: notebookstore
29.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 30009 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 2TB+1TB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD Freedos 21DJ00LKTR 023 30.028,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 30038 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 24GB 2TB+1TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 023Satıcı: NotebookStore
32.461,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 32461.05