Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: notebookstore
32.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 32799.00 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 24Gb 2Tb+1Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd W11p 21Dj00lktr 032 33.288,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
2 33288.99 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 2tb+1tb SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 032Satıcı: notebookstore
33.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 33909 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 24GB 2TB+1TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 032Satıcı: NotebookStore
33.968,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 33968.36 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 2TB+1TB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD W11P 21DJ00LKTR 032 33.968,00 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
5 33978