Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
30.223,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 30223.80 LENOVO ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 2TB+2TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Freedos 21DJ00LKTR 025Satıcı: notebookstore
31.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
2 31199.00 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 24Gb 2Tb+2Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd Freedos 21Dj00lktr 025 31.579,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 31579.32 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 2tb+2tb SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 025Satıcı: notebookstore
32.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 32209 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 24GB 2TB+2TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 025Satıcı: NotebookStore
32.223,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 32223.80 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 2TB+2TB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD Freedos 21DJ00LKTR 025 32.223,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 32233