Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
33.206,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 33206.07 LENOVO ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 2TB+2TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD W11P 21DJ00LKTR 034Satıcı: notebookstore
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
2 34999.00 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 24Gb 2Tb+2Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd W11p 21Dj00lktr 034 35.481,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 35481.95 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 2tb+2tb SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 034Satıcı: notebookstore
36.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 36209 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 24GB 2TB+2TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 034Satıcı: NotebookStore
36.206,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 36206.07 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 24GB 2TB+2TB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD W11P 21DJ00LKTR 034 36.206,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 36216