Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
34.548,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 34548.69 LENOVO ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 2TB+2TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD W11P 21DJ00LKTR 035Satıcı: notebookstore
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 35999.00 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap İ5-1235U 40Gb 2Tb+2Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6" Fhd W11p 21Dj00lktr 035 35.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 35859.00 Lenovo Thinkbook 15 G4 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 2tb+2tb SSD 2gb MX550 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 035Satıcı: notebookstore
37.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 37509 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 40GB 2TB+2TB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR 035Satıcı: NotebookStore
37.548,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 37548.69 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP i5-1235U 40GB 2TB+2TB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD W11P 21DJ00LKTR 035 37.548,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 37558