Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: by-pro
19.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 19799.00 LENOVO ThinkBook G4 İntel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD NVIDIA MX550 2GB 15.6" FHD IPS 21DJ00LKTRSatıcı: BY-PRO
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
2 19999.00 Lenovo Tb 15 G4 I5 8Gb 256Gb Dos 21Dj00lktrSatıcı: by-pro bilişim
21.009,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
3 21009.05 Lenovo Tb 15 G4 I5 8Gb 256Gb Dos 21Dj00lktr Dos Dızustu Bılgısayar+ Lenovo 4Xd0j65079 Siyah KulaklikSatıcı: by-pro bilişim
21.009,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
4 21009.05 Lenovo ThinkBook G4 21DJ00LKTR i5-1235U 8 GB 256 GB SSD MX550 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
21.784,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 21784.95 LENOVO TB 15 G4 İ5 8GB 256GB DOS 21DJ00LKTR DOS DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR+ Lenovo 4XD0J65079 Siyah KulaklıkSatıcı: BY-PRO
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
6 21999.00 LENOVO TB 15 G4 İ5 8GB 256GB DOS 21DJ00LKTRSatıcı: By Pro
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 21999.00 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP İntel Core i5 1235U 8 GB 256 GB SSD NVIDIA Geforce MX550 2GB 15.6" FHD IPS Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTR - GriSatıcı: by-pro | 4 yorum
21.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 22009 Lenovo Tb 15 G4 I5 8gb 256GB Dos 21DJ00LKTR Dos Dizüstü Bilgisayar+ Lenovo 4XD0J65079 Siyah KulaklıkSatıcı: by-pro
22.398,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 22408 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 8GB 256GB SSD 2GB MX550 15.6\" FHD Freedos 21DJ00LKTR 22.784,00 TL + Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
10 22794 Lenovo ThinkBook G4 21DJ00LKTR i5-1235U 8 GB 256 GB SSD MX550 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: onlinealisverisyap
23.146,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
11 23146.14 Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP Intel Core i5-1235U 8GB 256GB SSD 2GB MX550 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00LKTRSatıcı: NotebookStore
24.630,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 24630.53