Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknoraks
32.516,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 32516.12 Lenovo Thinkbook 15 21Dj00g9tx02 İ7-1255U 16Gb 512Ssd+1Tbssd Mx550 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
33.357,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
2 33357.95 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00G9TX02 i7-1255U 16GB 512SSD+1TBSSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
33.410,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 33410.42 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00G9TX02 i7-1255U 16GB 512SSD+1TBSSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
34.544,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
4 34554 Lenovo ThinkBook 15 21Dj00G9Tx02 Intel Core i7 1255U 15.6" 16 GB RAM 512 GB - 1 TB SSD Mx550 Full HD FreeDOS NotebookSatıcı: Teknoraks
35.562,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 35562.00 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 16GB 1TB SSD MX550-2GB Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX02+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
35.907,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 35907.53 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core İ7 1255U 16Gb 1Tb Ssd Mx550-2Gb Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 21Dj00g9tx02+ Zetta Canta 36.480,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
7 36480.51 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core I7 1255U 16GB 1tb SSD MX550-2GB Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX02+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
38.199,49 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 38209.49 LENOVO Thinkbook 15 Gen4 Intel Core I7 1255u 16gb 1tb Ssd Mx550-2gb Freedos 15.6" Fhd 21dj00g9tx02 C21DJ00G9TX02Satıcı: Weblegelsin
38.199,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 38199.49 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 16GB 1TB SSD MX550-2GB Freedos 15.6" FHD 21DJ00G9TX02+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
38.199,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 38209.49