Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Thınkbook 16 G4+ 21CY0063TX Intel Core I5-1235U 16 GB Ram 512 GB SSD 16" Freedos Kn7 Satıcı: KUANTUMSANAL
37.051,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 37051.59
Lenovo ThinkBook 16 G4+ IAP 21CY0063TX i5-1235U 16GB 512GB SSD 16 WUXGA FreeDOS Satıcı: KUANTUMSANAL
37.051,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 37051.59
Lenovo Thınkbook 16 G4+ 21CY0063TX Intel Core I5-1235U 16 GB Ram 512 GB SSD 16" Freedos Kn7 Satıcı: KUANTUM
37.894,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 37894.46
Lenovo Thinkbook 16 21CY0063TX I5-1235U 16GB 512SSD 16" Fullhd+ Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Kuantum | 1 yorum
39.888,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 39888.90
Lenovo Thınkbook 16 G4+ 21CY0063TX Intel Core I5-1235U 16 GB Ram 512 GB SSD 16" Freedos Kn7
Satıcı: Kuantum
39.888,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 39888.90
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK