Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkBook 16 G4+ IAP 21CY006FTR Laptop Fiyatları

Lenovo Thinkbook 16 G4+Iap | İ5-1235U 8 Gb 512 Gb Ssd | Fdos 16" Irıs Xe Wuxga | 21Cy006ftr Notebook

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

29.550,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 29550.30
Lenovo Thinkbook G4| İ5-1235U 8Gb Ram 512Gb Ssd | Fdos 16" Wuxga| 21Cy006ftr Atl17 Notebook+Mouse

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

29.901,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 29901.50
Lenovo ThinkBook 16 G4+IAP i5-1235U 8 GB 512 GB SSD FDos 16" Irıs Xe WUXGA 21CY006FTR Notebook

Satıcı: Atlantis Doğu

30.177,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 30187
Lenovo ThinkBook 16 G4+ IAP 21CY006FTR i5-1235U 8GB 512GB SSD 16 WUXGA FreeDOS

Satıcı: Atlantis

30.423,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 30423.89
Lenovo Thinkbook G4 i5-1235U 8GB Ram 512GB SSD FDos 16" WUXGA 21CY006FTR ATL17 Notebook+Mouse

Satıcı: Atlantis Doğu

30.535,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 30545
Lenovo Thinkbook G4| i5-1235U 8GB Ram 512GB SSD | FDos 16" WUXGA| 21CY006FTR ATL17 Notebook+Mouse

Satıcı: Atlantis

30.785,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 30785.01
LENOVO THINKBOOK 16 21CY006FTR i5-1235U 8GB 512GB SSD 16" FDOS

Satıcı: Atlantis Doğu

31.979,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 31979.15
Lenovo ThinkBook 16 G4+ IAP 21CY006FTR i5-1235U 8 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 16 WUXGA Notebook

Satıcı: AtlantisDoğu

32.025,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 32035.15
Lenovo Thinkbook G4| i5-1235U 8GB Ram 512GB SSD | FDos 16" WUXGA| 21CY006FTR ATL17 Notebook+Mouse

Satıcı: AtlantisDoğu

32.405,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 32415.27
Lenovo Thinkbook G4+IAP | i5-1235U 8GB Ram 512GB SSD| FDos 16" WUXGA| 21CY006FTR ATL9 Notebook+Çanta

Satıcı: AtlantisDoğu

32.468,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 32478.62
Lenovo Thinkbook 16 G4 21CY006FTR i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 16'' Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

32.949,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 32949.44
Lenovo ThinkBook 16 G4+ IAP 21CY006FTR i5-1235U 8GB 512GB SSD 16 WUXGA FreeDOS

Satıcı: Atlantis bilgisayar

33.975,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 33975.02
Lenovo Thinkbook G4| i5-1235U 8GB Ram 512GB SSD | FDos 16" WUXGA| 21CY006FTR ATL17 Notebook+Mouse

Satıcı: Atlantis bilgisayar

34.378,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 34378.28
Lenovo Thinkbook 16 G4+ Iap 21CY006FTR I5-1235U 8gb 512GB SSD 16 Wuxga Freedos

Satıcı: Kuantum

35.912,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 35912.98
Lenovo Thinkbook 16 G4+ Iap 21CY006FTR I5-1235U 8gb 512GB SSD 16 Wuxga Freedos

Satıcı: atlantis

36.208,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 36208.21

Lenovo ThinkBook 16 G4+ IAP 21CY006FTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkBook 16 G4+ IAP 21CY006FTR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkBook 16 G4+ IAP 21CY006FTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 356 mm
• Derinlik 251 mm
• Kalınlık 16.9 mm
• Ağırlık 1.8 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-1235U
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği (4.40 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (3.30 GHz)
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası Tümleşik
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 2.x Özellikleri Hidden
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2*2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 45.0 Wh
• Pil Özellikleri USB-C

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.2 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo ThinkBook 16 G4+ IAP 21CY006FTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.