Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH00SXTR Laptop Fiyatları

Lenovo Thinkbook 16 G6 IRL Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD 16'' WUXGA Freedos Gri Taşınabilir Bilgisayar 21KH00SXTR

Satıcı: GTI BİLİŞİM

34.846,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 34856
Lenovo Thinkbook 16 G6 Irl Intel Core İ5 13420H 16Gb 512Gb Ssd 16'' Wuxga Freedos Gri 21Kh00Sxtr

Satıcı: Gti Bilişim

34.966,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 34966.51
Thinkbook 16 G6 IRL Intel Core i5 13420H 16GB RAM 512GB SSD 16'' WUXGA IPS Freedos Laptop 21KH00SXTR 35.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 35099.00
Lenovo Thinkbook 16 G6 IRL Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD 16'' WUXGA Freedos Gri Taşınabilir Bilgisayar 21KH00SXTR

Satıcı: Gti Bilişim

35.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 35509
Lenovo Thinkbook 16 G6 Irl Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD 16" Wuxga Freedos Gri Taşınabilir Bilgisayar 21KH00SXTR - 512 GB - 16 GB

Satıcı: GTI Bilişim | 14 yorum

35.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 35499.00
Lenovo Thinkbook 16 G6 Irl Intel Core İ5 13420H 16Gb 512Gb Ssd 16'' Wuxga Freedos Gri 21Kh00sxtr

Satıcı: Gti Bilişim

35.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 35499.00
Lenovo Thinkbook 16 G6 IRL Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD 16'' WUXGA Freedos Gri Taşınabilir Bilgisayar 21KH00SXTR

Satıcı: Gti Bilişim

35.529,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 35529.05
Lenovo Thinkbook 16 G6 Irl GTICNT Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD Freedos 16" Wuxga 21KH00SXTR + Çanta Hediyeli

Satıcı: GTI BİLİŞİM

35.807,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 35807.00
Lenovo Thinkbook Gtıcnt Core I5 13420H 16Gb 512Gb Ssd Freedos 16" Wuxga 21Kh00Sxtr + Çanta Hediyeli

Satıcı: Gti Bilişim

35.951,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 35951.51
LENOVO Thinkbook 16 G6 IRL Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD 16'' WUXGA Freedos Gri 21KH00SXTR

Satıcı: Gti Bilişim

35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 35999.00
Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH00SXTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GTI-Bilişim

35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 35999.00
Lenovo Thinkbook 16 G6 Irl GTICNT Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD Freedos 16" Wuxga 21KH00SXTR + Çanta Hediyeli - 512 GB - 16 GB

Satıcı: GTI Bilişim | 1 yorum

36.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 36499.00
LENOVO Thinkbook GTICNT Core I5 13420H 16GB 512GB SSD Freedos 16" WUXGA 21KH00SXTR + Çanta Hediyeli

Satıcı: Gti Bilişim

36.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 36499.00
Lenovo Thinkbook 16 G6 Irl GTICNT Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD Freedos 16" Wuxga 21KH00SXTR + Çanta Hediyeli

Satıcı: Gti Bilişim

36.574,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 36574.05
Thinkbook 16 G6 Irl GTICNT Intel Core i5 13420H 16GB Ram 512GB SSD 16" WUXGA Freedos Laptop 21KH00SXTR + Çanta Hediyeli 36.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 36909
Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH00SXTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: cimete-teknoloji

38.539,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

16 38539.06
Lenovo Thinkbook 16 21Kh00sxtr İ5-13420H 16Gb 512Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

40.263,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 40263.40

Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH00SXTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH00SXTR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH00SXTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-1335U
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2*2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 71.0 Wh
• Pil Özellikleri USB-C

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH00SXTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.