Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Thinkbook 16 21KH00SXTR019 I5-13420H 32GB 512SSD 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Bilgisayar Gezegeni
50.389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 50389.00
Lenovo Thinkbook 16 21KH00SXTR019 I5-13420H 32GB 512SSD 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 32 GB
Satıcı: TM-Market
51.650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 51650.00
Lenovo Thinkbook 16 21KH00SXTR019 I5-13420H 32GB 512SSD 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Elimar
52.249,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 52249.05
Lenovo Thinkbook 16 21Kh00sxtr019 İ5-13420H 32Gb 512Ssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
54.229,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 54229.70
Lenovo Thinkbook 16 21Kh00sxtr019 I5-13420H 32Gb 512Ssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Elimar
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 54999.00
Lenovo ThinkBook 16 21KH00SXTR019 i5-13420H 32GB 512SSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TM-MARKET
55.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
6 55910
Lenovo ThinkBook 16 21KH00SXTR019 i5-13420H 32GB 512SSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
55.935,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 55935.50
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK