Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH00V1TR Laptop Fiyatları

Lenovo Thinkbook 16 G6 Irl Intel Core i7-13700H 16GB Ram 512GB SSD 16" WUXGA IPS Panel FreeDos Laptop 21KH00V1TR 42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 42999.00
Lenovo Thinkbook 16 G6 IRL Intel Core I7-13700H 16GB 512GB SSD 16" WUXGA IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21KH00V1TR - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Nethouse | 25 yorum

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 43999.00
LENOVO ThinkBook 16 G6 IRL Intel Core i7-13700H 16GB 512GB SSD 16" WUXGA IPS Freedos Laptop 21KH00V1TR

Satıcı: Nethouse

46.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 46999.00
Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel Core i7-13700H 16GB 512GB SSD 16" WUXGA IPS Freedos Laptop 21KH00V1TR

Satıcı: Nethouse

47.183,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 47183.02
Thinkbook 16 G6 Irl Intel Core I7-13700H 16GB 512GB SSD 16" Wuxga IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21KH00V1TR - 512 GB - 16 GB

Satıcı: GTB Teknoloji

47.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 47199.00
Lenovo ThinkBook 16 21KH00V1TR i7-13700H 16GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Nethouse

48.194,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 48194.06
Lenovo ThinkBook 16 21KH00V1TR i7-13700H 16GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

48.902,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 48902.81
LENOVO ThinkBook 16 G6 IRL Intel Core i7-13700H 16GB 512GB SSD 16" WUXGA IPS Freedos Laptop 21KH00V1TR

Satıcı: Aison

49.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 49075.00
Lenovo Thinkbook 16 G6 Irl Intel Core I7-13700H 16Gb 512Gb Ssd 16" Wuxga Ips Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21Kh00v1tr

Satıcı: NetHouse

50.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 50999.00
Lenovo Thınkbook 16 G6 Irl Intel Core I7-13700H 16 GB Ram 512 GB SSD 16" Wuxga IPS Panel Freedos 21KH00V1TR Kn7

Satıcı: Elimar

51.299,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 51299.06
Lenovo Thınkbook 16 G6 Irl Intel Core I7-13700H 16 Gb Ram 512 Gb Ssd 16" Wuxga Ips Panel Freedos 21Kh00v1tr Kn7

Satıcı: Elimar

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 53999.00

Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH00V1TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH00V1TR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH00V1TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13700H
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 14 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 20 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 (x2) Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 Gen 2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2*2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Privacy Shutter 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Pil Gücü 71.0 Wh
• Pil Özellikleri USB-C

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.5 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH00V1TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.