Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LENOVO ThinkBook 16 21KH00V1TR025 i7-13700H 32GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Aison
65.016,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 65016.00
Lenovo ThinkBook 16 21KH00V1TR025 i7-13700H 32GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
65.429,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 65429.91
Lenovo Thinkbook 16 21KH00V1TR025 I7-13700H 32GB 1tbssd 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
66.091,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 66091.92
Lenovo Thinkbook 16 21KH00V1TR025 I7-13700H 32GB 1tbssd 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 32 GB
Satıcı: Alışverişdünyası-Center
71.779,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 71779.03
Lenovo Thinkbook 16 21Kh00v1tr025 İ7-13700H 32Gb 1Tbssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
87.090,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 87090.30
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK