Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW002CTR Laptop Fiyatları

LENOVO ThinkBook 16 G7 ARP 21MW002CTR Amd Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB 16" (1920X1200) FREEDOS

Satıcı: BY-PRO

36.263,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 36263.85
Lenovo Thinkbook 16 G7 ARP 21MW002CTR R7-7735HS 16 GB 512 GB DDR5 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayarı

Satıcı: by-pro

39.479,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 39479.06
Lenovo Thinkbook 16 21Mw002ctr Ryzen7 7735Hs 16Gb 512Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

39.891,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 39891.40
Lenovo Thinkbook 16 G7 Arp 21Mw002ctr R7-7735Hs 16 Gb 512 Gb Ddr5 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: by-pro bilişim

40.109,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 40109.10
Lenovo Thinkbook 16 G7 ARP 21MW002CTR R7-7735HS 16 GB 512 GB DDR5 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: By Pro

40.319,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 40319.04
Lenovo Nb // Thınkbook 16 21MW002CTR Ryzen 7 7735HS 16GB 512SSD O/b 16 Dos

Satıcı: by-pro

41.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 41499.00
Lenovo Thinkbook 16 G7 Arp Amd Ryzen 7 7735HS 16GB Ram 512 GB SSD 16" Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 21MW002CTR - 16 GB

Satıcı: by-pro | 13 yorum

41.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 41499.00
Lenovo Thinkbook 16 G7 ARP 21MW002CTR R7-7735HS 16 GB 512 GB DDR5 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

41.502,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 41502.51
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW002CTR AMD RYZEN 7 7735HS 16GB RAM 512 GB SSD 16" (1920X1200) FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: BY PRO

41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 42009
Lenovo Thinkbook 16 G7 Arp 21Mw002Ctr Amd Ryzen 7 7735Hs 16Gb 512Gb 16" (1920X1200) Freedos

Satıcı: By-Pro Bilişim

41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 41999.00
LENOVO ThinkBook 16 G7 ARP 21MW002CTR Amd Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB 16" (1920X1200) FREEDOS

Satıcı: ALİSVERİSDÜNYASİ-CENTER

47.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 47399.00

Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW002CTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW002CTR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW002CTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 10Gbps USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2*2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 45.0 Wh
• Pil Özellikleri USB-C

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 680M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2200 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12 OPENCL 2.2 OpenGL 4.6

Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW002CTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.