Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW0083TR Laptop Fiyatları

Lenovo Thinkbook 16 G7 ARP 21MW0083TR R7-7735HS 16 GB 512 GB 16''WUXGA Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GLC

36.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 36660.00
Lenovo Thinkbook 16 G7 Arp 21Mw0083tr Ryzen 7 7735Hs 16 Gb 512 Gb Ssd Radeon 680M 16" Wuxga Notebook

Satıcı: Aldımbak

36.855,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 36855.00
LENOVO THİNKBOOK 16 G7 ARP AMD RYZEN 7 7735H 16GB 512GB 16''WUXGA IPS FREEDOS DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR 21MW0083TR

Satıcı: aldimbak

37.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 37900.00
Lenovo 16 G7 21MW0083TR R7-7735HS 16GB 512GB 16" Fd - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Aldimbak1

38.100,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 38100.42
LENOVO THİNKBOOK 16 G7 ARP AMD RYZEN 7 7735H 16GB 512GB 16''WUXGA IPS FREEDOS DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR 21MW0083TR

Satıcı: incehesap

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 39999.00
LENOVO 16 G7 21MW0083TR Ryzen 7-7735HS 16GB 512GB 16″ FreeDOS Notebook 39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 39999.00
Lenovo Thinkbook 16 G7 ARP 21MW0083TR R7-7735HS 16 GB 512 GB 16''WUXGA Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: incehesap

40.823,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 40823.26
Lenovo 16 G7 21MW0083TR R7-7735HS 16GB 512GB 16" Fd - 512 GB - 16 GB

Satıcı: incehesap

41.585,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 41585.04

Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW0083TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW0083TR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW0083TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 10Gbps USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2*2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR Hybrid with Privacy Shutter 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 45.0 Wh
• Pil Özellikleri USB-C
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 680M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2200 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12 OPENCL 2.2 OpenGL 4.6

Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW0083TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.