Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkBook 16 G7 IML 21MS008RTR Laptop Fiyatları

Lenovo Thınkbook 21Ms008rtr U7-155H 16Gb 512Gb Ssd 16" Fdos Notebook

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

46.389,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 46389.90
LENOVO THINKBOOK 16 21MS008RTR Ultra 7-155H 16GB 512GB SSD 16″ FreeDOS Notebook 46.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 46999.00
Lenovo ThinkBook 16 G7 IML 21MS008RTR Ultra 7 155H 16 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: sartebilisim

47.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 47000.00
Lenovo ThinkBook 16 G7 IML 21MS008RTR Ultra 7 155H 16 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ramazanmutlu

47.358,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 47358.68
LENOVO ThinkBook 16 21MS008RTR Ultra 7-155H 16GB 512GB SSD O/B Intel Arc 16" DOS Gri Notebook

Satıcı: Sarte Bilişim

47.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 47500.00
LENOVO 16 THINKBOOK 16 21MS008RTR ULTRA 7 155H 16GB DDR5 512GB M2 NVME-O/B UHD FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

47.806,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 47806.00
LENOVO THINKBOOK 16 21MS008RTR U7-155H 16GB 512GB SSD 16" FDOS

Satıcı: incehesap

47.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 47999.00
LENOVO NB THINKBOOK 16 21MS008RTR ULTRA 7 155H 16GB 512SSD O/B 16 DOS

Satıcı: Atlantis

48.026,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 48026.30
Lenovo THINKBOOK 21MS008RTR U7-155H 16GB 512GB SSD 16" FDOS Notebook

Satıcı: Atlantis Doğu

48.151,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 48161
LENOVO THINKBOOK 16 21MS008RTR U7-155H 16GB 512GB SSD 16" FDOS - 512 GB - 16 GB

Satıcı: sarte bilişim | 1 yorum

49.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 49000.00
Lenovo 16" Thınkbook 16 21Ms008rtr Ultra 7 155H 16Gb Ddr5 512Gb M2 Nvme- O/B Uhd Fdos

Satıcı: ramazanmutlu

49.248,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 49248.50
LENOVO THINKBOOK 16 21MS008RTR U7-155H 16GB 512GB SSD 16" FDOS - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Buzul Bilgisayar | 1 yorum

49.489,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 49489.02
LENOVO THINKBOOK 16 21MS008RTR U7-155H 16GB 512GB SSD 16" FDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

49.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 49559.00
Lenovo ThinkBook 16 G7 21MS008RTR Ultra 7 155H 16GB 512GB SSD 16 WUXGA FreeDOS

Satıcı: incehesap

49.592,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 49602.64
Lenovo ThinkBook 16 G7 21MS008RTR Ultra 7 155H 16GB 512GB SSD 16 WUXGA FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

49.842,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 49842.24
Lenovo Thinkbook 21MS008RTR Atl92 Ultra7-155H 16GB Ram 512GB SSD Arc Graphics 16" Fdos Notebook+Mouse

Satıcı: Atlantis bilgisayar

52.056,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 52056.59
Lenovo Thinkbook 21MS008RTR Atl92 Ultra7-155H 16GB Ram 512GB SSD Arc Graphics 16" Fdos Notebook+Mouse

Satıcı: AtlantisDoğu

54.764,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

17 54774.51
Lenovo Thinkbook 21MS008RTR Atl48 Ultra7-155H 16GB Ram 512GB SSD Arc Graphics 16" Fdos Notebook+Çanta

Satıcı: AtlantisDoğu

54.891,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

18 54901.21

Lenovo ThinkBook 16 G7 IML 21MS008RTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkBook 16 G7 IML 21MS008RTR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkBook 16 G7 IML 21MS008RTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 155H
• İşlemci Temel Frekans 1.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 0.90 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.80 GHz
• Düşük Güç Çek.Düşük Frekans 0.70 GHz
• Düşük Güç Çek.Turbo Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç) 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 22 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU Azami Frekans 1.40 GHz
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 10Gbps USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2*2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 71.0 Wh
• Pil Özellikleri USB-C

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.1 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding

Lenovo ThinkBook 16 G7 IML 21MS008RTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.