Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL 21SK007UTX Laptop Fiyatları

Lenovo ThinkBook 16 21SK007UTX Ultra7-255H 16 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoTrend

49.914,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 49914.00
LENOVO 16" THINKBOOK 16 21SK007UTX ULTRA 7 255H- 16GB DDR5 512GB NVME O/B UHD FDOS (1920 X 1200)

Satıcı: EbrarBilgisayar

50.394,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 50404.39
LENOVO ThinkBook 16 G8 21SK007UTX Ultra 7-255H 16GB 512GB SSD O/B Intel Arc 140T 16" DOS Gri Notebook

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

50.394,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 50394.39
Lenovo Thinkbook 16 G8 21Sk007utx-K7 U7-255H 16Gb Ram 512Gb Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7Renk

50.499,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 50499.50
Lenovo ThinkBook 16 21SK007UTX Ultra7-255H 16 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

50.514,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 50514.66
LENOVO Thınkbook 21sk007utx U7-255h 16gb 512gb Ssd 16" Fdos

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

51.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 51299.00
Lenovo ThinkBook 16 21SK007UTX Ultra7 255H 16GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

51.589,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 51589.44
Lenovo Thinkbook 16 G8 21Sk007utx Ultra 7 255H 16Gb 512Ssd 16" Fullhd+ Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Lowell Teknoloji

51.674,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 51674.10
LENOVO ThinkBook 16 G8 21SK007UTX Ultra 7-255H 16GB 512GB SSD O/B Intel Arc 140T 16" DOS Gri Notebook

Satıcı: netsipariş

51.738,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 51738.90
Lenovo ThinkBook 16 G8 21SK007UTX Ultra 7-255H 16Gb Ram 512Gb Ssd 16" WUXGA FreeDos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: by-pro | 1 yorum

51.814,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 51814.24
Lenovo ThinkBook 16 G8 21SK007UTX Ultra 7-255H 16Gb Ram 512Gb Ssd 16" WUXGA FreeDos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: 7Renk | 1 yorum

51.899,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 51899.33
LENOVO 16 THINKBOOK 16 21SK007UTX ULTRA 7 255H-16GB DDR5 512GB NVME O/B UHD FDOS (1920 X 1200)

Satıcı: onlinealisverisyap

52.513,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 52513.00
LENOVO THINKBOOK 21SK007UTX Ultra 7-255H 16GB 512GB SSD 16″ FreeDOS Notebook 52.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 52799.00
LENOVO Thınkbook 21sk007utx U7-255h 16gb 512gb Ssd 16" Fdos

Satıcı: BY-PRO

53.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 53899.00
Lenovo ThinkBook 16 21SK007UTX Ultra7 255H 16GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: netsiparis

54.854,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

15 54854.50

Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL 21SK007UTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL 21SK007UTX Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL 21SK007UTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri Always On 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 10Gbps USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0 (x2)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2*2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR Hybrid with Privacy Shutter 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 45.0 Wh
• Pil Özellikleri USB-C
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.225 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL 21SK007UTX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.