Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Thinkbook 16 21Sk007utx019 Ultra7 255H 32Gb 1Tbssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
70.067,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 70067.60
Lenovo ThinkBook 16 21SK007UTX019 Ultra7 255H 32GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TM-MARKET
71.230,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 sn önce
2 71240
Lenovo ThinkBook 16 21SK007UTX019 Ultra7 255H 32GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
73.124,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 73124.00
LENOVO ThinkBook 16 21SK007UTX019 Ultra7 255H 32GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Aison
73.147,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 73147.00
Lenovo Thinkbook 16 21SK007UTX019 Ultra7 255H 32GB 1tbssd 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: teknoraks | 1 yorum
76.655,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 76655.00
Lenovo Thinkbook 16 21SK007UTX019 Ultra7 255H 32GB 1tbssd 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: by-pro | 1 yorum
76.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
6 76999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK