Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Thinkbook 16 Intel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD 16" IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21SK007VTX - 16 GB - 512 GB
Satıcı: Tekramarket | 4 yorum
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 saat önce
1 38999.00
Lenovo Thinkbook 16 G8 21SK007VTX Ultra 5-225U 16 GB 512 GB 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Tekramarket
39.479,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 39479.06
LENOVO Thinkbook 16 Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD 16" IPS Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21SK007VTX Satıcı: Tekramarket
40.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 40499.00
Lenovo Thinkbook 16 21Sk007vtx Ultra5 225U 16Gb 512Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
41.128,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
4 41128.80
Lenovo Thinkbook 16 Intel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD 16" IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21SK007VTX Satıcı: Tekramarket
41.159,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
5 41159.02
Lenovo Thinkbook 16 G8 21SK007VTX Ultra 5-225U 16 GB 512 GB 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
41.220,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 41220.88
Lenovo Thinkbook 16 21SK007VTX Ultra5 225U 16GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
44.362,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 44362.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK