Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL 21SH009GTX Laptop Fiyatları

ThinkBook 16 G8 IRL Intel Core 7 240H 16GB Ram 512GB SSD 16" WUXGA IPS Panel FreeDos Laptop 21SH009GTX 39.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 39499.00
Lenovo Thinkbook 16 G8 21SH009GTX IRL i7-240H 16 GB 512 GB SSD 16" WUXGA Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Nethouse

39.592,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 39592.89
Lenovo Thinkbook 16 G8 IRL Intel Core 7 240H 16GB 512GB SSD Freedos 16" WUXGA IPS Panel Taşınabilir Bilgisayar 21SH009GTX - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Nethouse | 14 yorum

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 39999.00
LENOVO ThinkBook 16 G8 IRL Intel Core 7 240H 16GB 512GB SSD Freedos 16" WUXGA IPS Panel Notebook 21SH009GTX

Satıcı: Nethouse

41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 41999.00
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL Intel Core 7 240H 16GB 512GB SSD Freedos 16" WUXGA IPS Panel Notebook 21SH009GTX

Satıcı: Nethouse

42.268,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 42268.02
Lenovo Thinkbook 16 G8 IRL Intel Core 7 240H 16GB 512GB SSD Freedos 16" WUXGA IPS Panel Taşınabilir Bilgisayar 21SH009GTX

Satıcı: Nethouse

43.469,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 43469.06
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL Intel Core 7 240H 16GB 512GB SSD Freedos 16" WUXGA IPS Panel Notebook 21SH009GTX

Satıcı: Kraft online

44.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 44325.00
Lenovo Thinkbook 16 G8 IRL Intel Core 7 240H 16GB 512GB SSD Freedos 16" WUXGA IPS Panel Taşınabilir Bilgisayar 21SH009GTX - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Kraft Online | 14 yorum

46.089,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 46089.03
Lenovo Thinkbook 16 G8 21SH009GTX IRL i7-240H 16 GB 512 GB SSD 16" WUXGA Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KraftOnline

46.636,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 46636.50
LENOVO ThinkBook 16 G8 IRL Intel Core 7 240H 16GB 512GB SSD Freedos 16" WUXGA IPS Panel Notebook 21SH009GTX

Satıcı: Kraft Online

48.543,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 48543.90
Lenovo Thinkbook 16 G8 IRL Intel Core 7 240H 16GB 512GB SSD Freedos 16" WUXGA IPS Panel Taşınabilir Bilgisayar 21SH009GTX

Satıcı: Kraft Online

52.393,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 52393.07

Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL 21SH009GTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL 21SH009GTX Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL 21SH009GTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 240H
• İşlemci Temel Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.80 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 10Gbps USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 Gen 2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2*2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR Hybrid with Privacy Shutter 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 45.0 Wh
• Pil Özellikleri USB-C

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.55 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Execution Units 64 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL 21SH009GTX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.