Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL İntel Core 7 240H 64GB 4TB SSD Windows 11 Home 16" WUXGA 300Nit IPS 21SH009GTXA39 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
97.368,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 97368.45
Lenovo Thinkbook 16 G8 Irl Intel Core 7 240H 64GB 4tb SSD Windows 11 Home 16" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 21SH009GTXA39 - 4 TB - 64 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
101.116,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 101116.00
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL İntel Core 7 240H 64GB 4TB SSD Windows 11 Home 16" WUXGA 300Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 21SH009GTXA39 Satıcı: Arez Teknoloji
103.409,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 103419.35
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL İntel Core 7 240H 64GB 4TB SSD Windows 11 Home 16" WUXGA 300Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 21SH009GTXA39 Satıcı: Arez Teknoloji
104.660,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 104660.27
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL Intel Core 7 240H 64 GB 4 TBSSD 16" WUXGA Windows 11 Home Notebook 21SH009GTXAT60 Satıcı: ATATECH
106.072,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 106072.56
Lenovo Thinkbook 16 G8 Irl Intel Core 7 240H 64 GB 4 Tbssd 16" Wuxga Windows 11 Home Notebook 21SH009GTXAT60 - 4 TB
Satıcı: ATATECH
113.728,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 113728.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK