Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL İntel Core 7 240H 16GB 4TB SSD Freedos 16" WUXGA 300Nit IPS 21SH009GTXA43 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
63.099,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 63099.42
Lenovo Thinkbook 16 G8 Irl Intel Core 7 240H 16GB 4tb SSD Freedos 16" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 21SH009GTXA43 - 4 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
65.528,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 65528.00
Lenovo Thinkbook 16 G8 Irl Intel Core 7 240H 16 GB 4 Tbssd 16" Wuxga Freedos Notebook 21SH009GTXAT5 Satıcı: Elimar
65.549,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 65549.05
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL İntel Core 7 240H 16GB 4TB SSD Freedos 16" WUXGA 300Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 21SH009GTXA43 Satıcı: Arez Teknoloji
67.014,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
4 67024.2
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL İntel Core 7 240H 16GB 4TB SSD Freedos 16" WUXGA 300Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 21SH009GTXA43 Satıcı: Arez Teknoloji
67.824,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 67824.86
Lenovo Thinkbook 16 G8 Irl Intel Core 7 240H 16 GB 4 Tbssd 16" Wuxga Freedos Notebook 21SH009GTXAT5 - 4 TB
Satıcı: elimar
68.936,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 68936.90
Lenovo Thinkbook 16 G8 Irl Intel Core 7 240H 16 GB 4 Tbssd 16" Wuxga Freedos Notebook 21SH009GTXAT5 Satıcı: elimar
68.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 68999.00
Lenovo Thinkbook 16 G8 Irl Intel Core 7 240H 16 Gb 4 Tbssd 16" Wuxga Freedos Notebook 21Sh009gtxat5
Satıcı: Elimar
68.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 68999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK