Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: incehesap | 7 yorum
46.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 46799.00 LENOVO Thinkbook 16p G4 21j80032tr I7-13700h 32gb 1tb Ssd 8gb Geforce Rtx 4060 16'' Wqxga Freedos NSatıcı: incehesap
46.979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 46979.00 Lenovo ThinkBook 16p G4 21J80032TR i7-13700H 32GB 1TB SSD 8GB GeForce RTX 4060 16'' WQXGA FreeDos NotebookSatıcı: incehesap
47.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 47499.00 Lenovo ThinkBook 16p G4 21J80032TR i7-13700H 32GB 1TB SSD 8GB GeForce RTX 4060 16'' WQXGA FreeDos NotebookSatıcı: incehesap
47.999,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 47999.04 Lenovo ThinkBook 16p G4 21J80032TR i7-13700H 32GB 1TB SSD 8GB RTX 4060 GDDR6 16'' WQXGA FreeDOS NotebookSatıcı: İnce hesap | 13 yorum
48.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 48609 Lenovo ThinkBook 16P G4 21J80032Tr i7 13700H 16" 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB GeForce RTX 4060 Wqxga FreeDOS LaptopSatıcı: İncehesap
50.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 50599.00 Lenovo Thinkbook 16P G4 21J80032TR i7-13700H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4060 16" Dos WQXGA Dizüstü BilgisayarSatıcı: verofis
53.167,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 53167.13