Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
28.282,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 28282.67 Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 Intel Core i5 1135G7 8GB 256GB SSD MX450 Freedos 14" Taşınabilir Bilgisayar 20TA0054TXSatıcı: RemBilgisayar | 8 yorum
28.564,02 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 28574.02 Lenovo Thinkpad E14 Gen 2 Intel Core İ5 1135G7 8Gb 256Gb Ssd Mx450 Freedos 14" Tasinabilir Bilgisayar 20Ta0054txSatıcı: Zitek Bilişim
28.788,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 28788.81 LENOVO Thinkpad E14 Gen 2 Core I5 1135g7 8gb 256gb Ssd 2gb Mx450 Freedos 14" Fhd 20ta0054txSatıcı: Zitek Bilişim
29.612,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 29612.45 Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 20Ta0054Tx Intel Core i5 1135G7 14" 8 GB RAM 256 GB SSD Mx450 FreeDOS LaptopSatıcı: zitek bilişim
30.152,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 30152.42 Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 Intel Core i5 1135G7 8GB 256GB SSD MX450 Freedos 14" Taşınabilir Bilgisayar 20TA0054TXSatıcı: Zitek Bilişim
30.152,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 30152.42