Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
31.265,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 31265.38 Lenovo Thinkpad E14 Gen5 İ5-1335U 16 Gb 1 Tbssd 14" Wuxga Windows 11 Home 21Jk0003tx Bt25 31.600,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 31600.21 Lenovo Tp E14 G5 I5 1335U 16 Gb 1 Tb Ssd 14 Inç Wuxga W11H 21Jk0003Txbt25 Dizüstü Bilgisayar SiyahSatıcı: BTTeknoloji
32.358,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 32358.42 Lenovo ThinkPad E14 Gen5 i5-1335U 16 GB 1 TBSSD 14" WUXGA Windows 11 Home 21JK0003TX BT25Satıcı: BT TEKNOLOJİ
32.427,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 32427.43 Lenovo ThinkPad E14 Gen5 21Jk0003Tx Bt25 Intel Core i5 1335U 14" 16 GB RAM 1 TB SSD Wuxga W11Home LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
33.053,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 33053.23 Lenovo Thinkpad E14 Gen5 I5-1335U 16 GB 1 Tbssd 14" Wuxga Windows 11 Home 21JK0003TX BT25Satıcı: BT Teknoloji
33.054,28 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 33064.28