Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
28.879,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 28879.25 Lenovo Thinkpad E14 Gen5 İ5-1335U 16 Gb 256 Gb Ssd 14" Wuxga Windows 11 Home 21Jk0003tx Bt17 30.239,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 30239.65 Lenovo Tp E14 G5 I5 1335U 16 Gb 256 Gb Ssd 14 Inç Wuxga W11H 21Jk0003Txbt17 Dizüstü Bilgisayar SiyahSatıcı: BTTeknoloji
31.126,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 31126.84 Lenovo ThinkPad E14 Gen5 i5-1335U 16 GB 256 GB SSD 14" WUXGA Windows 11 Home 21JK0003TX BT17Satıcı: BT TEKNOLOJİ
31.193,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 31193.15 Lenovo ThinkPad E14 Gen5 21Jk0003Tx Bt17 Intel Core i5 1335U 14" 16 GB RAM 256 GB SSD Wuxga W11Home LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
31.795,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 31795.16 Lenovo Thinkpad E14 Gen5 I5-1335U 16 GB 256 GB SSD 14" Wuxga Windows 11 Home 21JK0003TX BT17Satıcı: BT Teknoloji
31.991,51 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 32001.51