Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
29.286,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 29286.53 Lenovo Thinkpad E14 Gen5 İ5-1335U 16 Gb 256 Gb Ssd 14" Wuxga Windows 11 Pro 21Jk0003tx Bt33 30.638,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 30638.31 Lenovo Tp E14 G5 I5 1335U 16 Gb 256 Gb Ssd 14 Inç Wuxga W11P 21Jk0003Txbt33 Dizüstü Bilgisayar SiyahSatıcı: BTTeknoloji
31.537,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 31537.37 Lenovo ThinkPad E14 Gen5 i5-1335U 16 GB 256 GB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro 21JK0003TX BT33Satıcı: BT TEKNOLOJİ
31.604,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 31604.58 Lenovo ThinkPad E14 Gen5 21Jk0003Tx Bt33 Intel Core i5 1335U 14" 16 GB RAM 256 GB SSD Wuxga W11Pro LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
32.214,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 32214.52 Lenovo Thinkpad E14 Gen5 I5-1335U 16 GB 256 GB SSD 14" Wuxga Windows 11 Pro 21JK0003TX BT33Satıcı: BT Teknoloji
32.413,46 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 32423.46