Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
32.056,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 32056.03 Lenovo Thinkpad E14 Gen5 İ5-1335U 40Gb 1 Tbssd 14" Wuxga Windows 11 Home 21Jk0003tx Bt27 33.349,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 33349.21 Lenovo ThinkPad E14 Gen5 i5-1335U 40GB 1 TBSSD 14" WUXGA Windows 11 Home 21JK0003TX BT27Satıcı: BT TEKNOLOJİ
34.402,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 34402.29 Lenovo ThinkPad E14 Gen5 21Jk0003Tx Bt27 Intel Core i5 1335U 14" 40 GB RAM 1 TB SSD Wuxga W11Home LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
35.066,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 35066.13 Lenovo Thinkpad E14 Gen5 I5-1335U 40GB 1 Tbssd 14" Wuxga Windows 11 Home 21JK0003TX BT27Satıcı: BT Teknoloji
35.282,79 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 35292.79